Adana Arçelik Servisi

arcelik-servis-adana

Adana Arçelik Servisi, özel bir hizmet anlayışı ile uzun bir süredir Adana ve yakın bölgelerine Arçelik beyaz eşyaların bakım ve onarımı hizmetlerini sunmaktadır. Arçelik markası ile tüm dünyaya satılmakta olan ve dünya standartlarında öncü bir rol oynayan beyaz eşya ürünlerinin, kendisine özel akıllı teknolojisinin ürünleri pek çok nedene bağlı olarak arızalanabilmektedir. Bu arızaların onarım sürecinde, Arçelik teknolojisi hakkında bilgi sahibi teknik personel bir zorunluluktur.

Arçelik teknolojisi ile ilgili sürekli güncellenen eğitim süreçlerinden geçen teknik personelimiz, uzun hizmet yılları boyunca kazandığı bilgi birikimi ve deneyimlerini de dahil ettiği bir onarım süreci ile müşterilerimize hizmet sunmaktadırlar. Üstün teknolojinin ürünü olan çağımızın akıllı beyaz eşyalarının onarım sürecinde kullanılmakta olan ekipmanlar da ileri teknoloji ürünü cihazlardır. Teknolojik donanımı yetersiz ve ürünün teknolojisi ile ilgili bilgi sahibi olmayan teknik servis onarım olmaktan çok arızanın türünü değiştirmek gibi olmaktadır.

Adana Arçelik Servisi, eğitimli personelleri ve üst seviye teknolojik donanımı ile gezici teknik servilerini ve servis merkezini yapılandırmıştır. Bu altyapıya eklenen üst seviye müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sonucunda ortaya çıkan yaklaşımımızı, her aşamada müşterilerimize güler yüzle yansıtmaktayız. Çağrı merkezimize yapılan çağrıya tüm Adana üzerinde seyir halinde olan ve adresinize en yakın konumdaki gezici teknik servis ekibimizin yönlendirilmesi sonucu, en kısa sürede oluşan sorunun çözümünü üretmeye odaklanmış bir hizmet anlayışı sergilemekteyiz.

Arıza tespiti ve müşteri bilgilendirilmesi amacıyla gelen teknik servis ekibimiz, arızanın durumu ile ilgili müşterimizi bilgilendirdikten sonra müşteriden alınan onay sonucunda mümkünse yerinde onarım, değilse onarımının yapılması amacıyla ürünün servis merkezine transferini sağlamaktadır. Onarım süreci sırasında müşteri bilgilendirilmesi konusunda hassas bir yaklaşım sergileyen kuruluşumuz, çağrı merkezi aracılığı ile onarım süreci hakkında sürekli bilgi vermektedir.

Olabilecek en kısa sürede onarım gerçekleştirildikten sonra arızalı ürünü aynı arızayı bir yıl içerisinde tekrarlanması konusunda bir yıl için sigortalayan kuruluşumuz, ürünü adresine teslim etmektedir. Tüm bu süreçler sırasında hız ve yüksek hizmet kalitesi standartlarına bağlı bir anlayış sergileyen tüm personelimiz, müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamayı amaç edinmiştir.

Adana Arçelik Servis,
Seyhan Arçelik Servisi,
Çukurova Arçelik Servisi,
Yüreğir Arçelik Servisi,
Sarıçam Arçelik Servisi,
Karaisalı Arçelik Servisi,
Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi,
Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi,
Arçelik Buzdolabı servis,
Arçelik Fırın Servisi,
Arçelik Klima Servisi,
Arçelik buzdolabı servis ve derin dondurucu servis,
Arçelik çamaşır makineleri ve kurutucu servis,
Arçelik bulaşık makinesi servis,
Arçelik pişirici servis,
Arçelik su pınarı servis,

Arçelik ankastre soğutucu servis, ankastre dondurucu servis
Arçelik ankastre çamaşır makinesi servis,
Arçelik ankastre bulaşık makinesi servis,
Arçelik ankastre fırın servis,
Arçelik ankastre ocak servis,
Arçelik ankastre domino ocak servis,
Arçelik ankastre aspiratör servis,
Arçelik ankastre davlumbaz servis,
Arçelik ankastre mikrodalga servis,
Arçelik yiyecek artığı öğütücüsü servis,
Arçelik ankastre fırın servis ve ocak kabini servis,
Arçelik aksesuar servis,

Arçelik televizyon servis,
Arçelik grundig ürünleri servisi,
Arçelik bilgisayar ürünleri servisi,
Arçelik ses görüntü ve kayıt sistemleri servis,
Arçelik cep telefon servis,

Arçelik ısıtıcı servis,
Arçelik termosifon servis,
Arçelik şofben servis,
Arçelik kombi servis,
Arçelik ani su ısıtıcı servis,
Arçelik soba

Arçelik klima servis,
Arçelik split klima servis,
Arçelik salon tipi klima servis,
Arçelik kaset tipi klima servis,

Arçelik ütü servis,
Arçelik elektrikli süpürge servis,
Arçelik mutfak aletleri servisi,
Arçelik kişisel bakım ürünleri servisi,
Arçelik küçük ev aletleri servisi

Adana Servis Bölgelerinde firmanız bilgileriyle yer almak için bizimle iletişime geçin. Mesajınızı yorum olarak bırakabilirsiniz.

ADS
Bunu da oku :  Servis Bölgeleri

Leave a Comment